Zdieľané fotenie erotiky je najlacnejšou príležitosťou pre fotografa!
Info pre producentov

Jedinečná príležitosť pre fotografa fotiť pikantnú erotiku za mega priaznivú cenu

Ponúkané zdieľané fotenie erotiky je možnosťou pre ktoréhokoľvek fotografa bez ohľadu na jeho skúsenosti, ako si vyskúšať či zdokonaliť fotenie úplne nahej modelky bez zábran a cenzúry. A to za jedinečnú a skvelú cenu výrazne pod sto eur! Uskutoční sa v exteriéri v Bratislave, resp. jej tesnom okolí, po prvýkrát na jar alebo v lete 2023.

Ak si na tento článok natrafila ako potenciálna MODELKA – ako dievča či mladá žena s peknou postavou a záujmom o privyrobenie – stačí vyplniť môj formulár pre záujemkyňu a poslať pár fotiek postavy. Nemusíš mať žiadne skúsenosti a napriek tomu ti dokážem ponúknuť pekný honorár za zaujímavú a bezpečnú prácu. Absolútne diskrétne, totálne anonymne. Čím to môžem zaručiť, to pochopíš, ak si prečítaš celý nasledovný text ponuky.

Čo presne znamená zdieľané fotenie erotiky

Pôjde o akciu, pri ktorej sa na dohodnutom mieste v exteriéri stretne nasledovná partia:

  • ja ako organizátor;
  • úplne nahá modelka;
  • niekoľko fotografov.

Na prvýkrát ich počet odhadujem na päť. No a budeme fotiť ako „o dušu spasenú“, minimálne dve hodiny. Môžeš byť fotografom profesionálnym, amatérskym, začínajúcim alebo môžeš mať s fotením skúsenosti úplne nulové. Môžeš mať mašinu za liter, no môžeš prísť iba s mobilom. Každý bude mať príležitosť za skvelú cenu fotiť veľmi pikantnú erotiku. Jediným maličkým mínusom bude, že to bez tváre modelky. Táto okolnosť však ani najmenej nebráni tomu užiť si skvelý zážitok a vytvoriť parádne zábery.

Ako zdieľané fotenie erotiky funguje?

Priebeh bude totálne jednoduchý.

Modelka bude pózovať úplne nahá * alebo v nejakom sexy dessous. Ktoré neprekryje nič, by zakryté byť nemalo. V štýle akt, „open legs“ až „pink“ (viď význam fotopojmov, ak nemáš istotu, čo presne to znamená). Zo začiatku podľa mojich inštrukcií a vlastnej fantázie. Postupne podľa inštrukcií všetkých zúčastnených fotografov. Ja ako organizátor dohliadnem na to, aby každý jeden účastník dostal zhruba rovnaké množstvo príležitostí na riadenie modelky. Ak o to budeš stáť, samozrejme. Pokým sa uspokojíš s tým, že budeš len cvakať, je to iba na tebe. Okrem úhrady poplatku, rešpektovania mojich pokynov a rešpektovania kolegov – fotografov nebude povinné vôbec nič.

* Nahá, no so zahalenou tvárou. Modelka ti ukáže všetko okrem vlastnej identity. Ako presne sa zamaskuje, to bude čisto na jej rozhodnutí, ani ja sám nemám v pláne kibicovať jej do toho. Práve na tom v podstate toto zdieľané fotenie erotiky stojí: modelka ti ukáže všetko na svojom tele, do najmenšieho detailu. No nemusí ti ukázať ani kúsoček svojej tváre. Môže mať len veľké slnečné okuliare a klobúk, môže prísť v plynovej maske. Pôjde čisto o jej vlastné rozhodnutie, ktoré musíš akceptovať. Krásne a priam brutálne sexi fotky sa dajú urobiť aj bez tváre, poťažmo úplne bez hlavy modelky. Avšak stať sa najlepšom prípade môže aj to, že nakoniec dovediem modelku, ktorá s odhalením tváre nebude mať ani najmenší problém.

Zdieľané fotenie erotiky poskytne aj mega bonus

Špeciálnym, skvelým a veľmi netradičným, no o to lákavejším bonusom bude možnosť odfotiť si na záver celej akcie „ohmátavacie selfie“. Na maximálne 10 sekúnd si budeš smieť siahnuť na modelku spôsobom, na ktorom sa dohodnete. Nie do rozkroku, ale pokojne priamo na prsia. A nafotiť si to. V princípe pôjde o jedno foto, iným slovom jednu pózu. No nafotiť si ju za tých pár sekúnd môžeš na niekoľko záberov, samozrejme. Zmeniť máličko uhol pohľadu, pohrať sa so zaostrením. Aby si mal istotu, že urobíš prinajmenšom jeden kvalitný, ostrý záber.

Termín tohto skupinového fotenia v hlavnom meste

bude stanovený behom jari. Podľa počasia a predbežného záujmu fotografov. Hneď ako sa očividne oteplí, začnem s prihlásenými záujemcami debatovať o termíne. Aby sa ho mohlo zúčastniť čo najviac z predbežne prihlásených fotografov. Termín včas oznámim a budeš sa môcť rozhodnúť, či sa tiež ešte pokúsiš pridať – ak bude zostávať priestor. Ako som písal: tento prvýkrát sa zdieľaného fotenia erotiky zúčastní jedna modelka a na ňu cca päť fotografov. V ďalšom kole sa uvidí. Ak to bude technicky a organizačne zvládnuteľné, zabezpečím modelky dve a tým pádom aj fotografov sa bude môcť zúčastniť dvojnásobok.

Cena za účasť na akcii „zdieľané fotenie erotiky“

bude tento prvýkrát veľmi príjemných, priam až smiešnych € 89. * V budúcnosti sa veľmi pravdepodobne zvýši. Priaznivosť ceny odzrkadľuje okrem iného fakt, že to bude vlastne skúšobné kolo. Priamo počas jeho trvania bude potrebné vychytať a doladiť prípadné muchy. Organizoval som kopu podobných vecí v minulosti a teda množstvo potenciálnych ťažkostí viem predvídať. Je to však už nejaký čas a hlavne, všetko vopred odhadnúť ani ja nedokážem.

* Ide o predbežnú kalkuláciu. Finálnu a pevne platnú sumu ti potvrdím až v momente, kedy ty definitívne potvrdíš záujem o účasť a najmä o úhradu zálohy (čítaj nižšie).

Úhrada prebehne v dvoch vlnách. Prvou bude zloženie spomenutej nevratnej zálohy vo výške 30 % z ceny, čiže € 30. Touto zálohou si 100 %-ne zabezpečíš miesto na zdieľanom fotení erotiky. Tvoje miesto môžeš až do momentu začatia akcie komukoľvek posunúť, bude prenosné. Úhrada zálohy bude možná bežným prevodom, cez PayPal alebo v hotovosti na mnou určenom mieste, v termíne podľa dohody. Druhou vlnou bude

doplatok najneskôr v deň fotenia na mieste stretnutia.

V hotovosti alebo prevodom – avšak to jedine v prípade, že máš mBank. Aby sa prevod okamžite zrealizoval a ja som si ho mohol skontrolovať. Bez kompletnej úhrady nebude možné fotenia sa zúčastniť.

Na vrátenie zálohy ti vznikne nárok v prípade, že by sa fotenie nakoniec úplne zrušilo. Ak budeš chcieť počkať na iný termín, môžeš zálohu nechať u mňa a pre jej vrátenie sa rozhodnúť až v prípade, že by ti ďalší stanovený termín nevyhovoval.

V prípade tvojho záujmu o toto zdieľané fotenie erotiky ma kontaktuj formou, ktorá ti najviac vyhovuje. Na požiadanie ti rád ukážem fotografie dvoch predbežne vybraných modeliek, ktoré majú vážny záujem o účasť.

Časté otázky fotografov/záujemcov a odpovede na ne

Bude zabezpečený nejaký catering?

Nie, catering nebude žiadny. Každý účastník si musí svojpomocne zariadiť/priniesť všetko, čo potrebuje. Prinajmenšom pitný režim, pretože bez všetkého ostatného sa tie dve hodinky dokážeme zaobísť.

Ako to bude s dopravou na miesto zdieľaného fotenia?

Doprava bude individuálnou starosťou každého účastníka. Budem sa snažiť vybrať miesto, ku ktorému sa do rozumnej vzdialenosti bude dať dostať mhd. Jednoznačne treba počítať s tým, že minimálne pár sto metrov bude treba ísť pešo.

Ako bude modelka vyzerať – bude pekná? Akú bude mať postavu?

Či je pekná, to budem o modelke možno vedieť len ja. Postavu bude mať buď vyslovene športovú, štíhlu alebo mierne ženskú – no musí ju mať pevnú, pružnú, bez nejakých veľkých nedostatkov alebo chýb krásy. Môže, no nemusí mať silikónové prsia. V rozkroku bude upravená podľa jej vlastného uváženia – v každom prípade upraví sa deň vopred, aby na fotení nemala začervenanú pokožku. Prirodzene, vážni záujemcovia o účasť dostanú v správnej chvíli fotografie modelky.

V nasledujúcej fotogalérii sú prezentačné zábery dvoch z modeliek, ktoré sa na zdieľané fotenie erotiky veľmi rady podujmú:

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *