Info pre modelky

Som žena, bavilo by ma pózovať a rada by som si privyrobila diskrétnou formou…

Máš záujem o diskrétny zárobok fotením a filmovaním? Ak si ženského pohlavia, je toto to najsprávnejšie miesto, kde hľadať. Ak si sa čo i len okrajovo rozhliadla po tomto webe, zistila si, že ide o katalóg amatérskych modeliek na všemožné fotenia a filmovania. Môžeš sa stať jednou z nich a dostať sa k rôznym ponukám tohto charakteru.

Pre diskrétny zárobok fotením a filmovaním

by si mala spĺňať nasledovné “parametre” – nech aj ten výraz v súvislosti s ľuďmi používam akokoľvek nerád:

  • vek minimálne 18 rokov, * horná hranica je obmedzená len a len tvojím výzorom;
  • postava od vyslovene športovej cez štíhlu a žensky oblú až po mierne “macatú” **;
  • ochotu v prípade potreby cestovať na miesto shootingu (foto- alebo video-zákazky); ***
  • no a ak ťa navyše akékoľvek pózovanie pred objektívom alebo dokonca odhaľovanie sa pred ním vyslovene baví, máš vyhraté.

* Ak mám dobrý prehľad, tak diskrétny zárobok fotením a filmovaním by si mohla získať aj ako neplnoletá. Samozrejme za podmienky, že by nešlo o nič háklivé – o nič odhalené. Pravdepodobne by však zmluvu, ktorá by s tým bola spätá, musel podpísať tvoj zákonný zástupca, ergo jeden z rodičov.

** Nebránim sa ani zaradeniu plnoštíhlej modelky, pokým dokáže dodať pohľadné fotky – napokon, záujem o ňu môže prekvapiť.

*** Samozrejme, v takomto prípade je tvoje cestovné plus kompenzácia precestovaného času kryté zálohou, zloženou u mňa. Potrebná je teda už len tvoja dôvera voči mne ako sprostredkovateľovi, ako tvojej kvázi zastupujúcej agentúry.

Na zaradanie do katalógu amatérskych modeliek

sú potrebné v prvom rade pekné prezentačné zábery.

Tvoje fotografie ťa majú a musia reprezentovať a musia obstáť v konkurencii ostatných modeliek. Je teda dobre dať si na nich skutočne záležať. Prirodzene, pokým si z Bratislavy alebo si ochotná urobiť si sem výlet, rád ti pekné prezentačné fotky urobím ja osobne.

A na podklade dohody je možné spojiť tvorbu týchto záberov hneď aj s nejakým aspoň relatívne menším, zato však najjednoduchším zárobkom v Bratislave na kompenzáciu tvojich nákladov.

Samozrejme, obrovsky dôležité – možno najdôležitejšie – pre teba určite je, aby tvoje privyrobenie filmovaním porna zostalo anonymným. Mám na to fungujúcu metódu, postupne vyšpecifikovanú bezmála 20-ročnými skúsenosťami v oblasti.

Pre jasnú predstavu, ako má vyzerať tvoj profil, prostredníctvom ktorého

môžeš získať diskrétny zárobok fotením a filmovaním,

nakukni priamo do katalógu modeliek. No a v prípade, že máš záujem o spoluprácu a teda buď o zaradenie doň alebo o nejaké iné rýchle peniaze z mojej ponuky, pokračuj vyplnení formulára v návode, ako zarobiť filmovaním porna. Ak mi chceš hneď aj poslať nejaké fotografie pre moju základnú predstavu o tvojom výzore a/alebo postave, namiesto kontaktného formulára – lebo cez ten sa, žiaľ, fotky poslať nedajú – mi môžeš poslať mail: ja@andymoravek.sk.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *