Staň sa amatérskou modelkou! Pridaj sa a začni diskrétne zarábať poriadne peniaze

Ako osoba ženského pohlavia si tento článok zrejme objavila pri hľadaní informácií o tom, ako zarobiť filmovaním porna. Celú škálu zaujímavých možností však ponúkam, aj ak chceš “len” fotiť. A aj v prípade, že máš v úmysle ísť iba do aktu, možno keď tak do jemnej erotiky, možno do tzv. open legs. A to či s priznaním totožnosti alebo 100 %-ne anonymne.

Otázku ako zarobiť filmovaním porna si kladú mnohí,

najmä muži (odpoveď nájdu na konci textu). Tým je, na rozdiel od žien a teda zrejme aj od teba, úplne jedno, kto ich vo filme pre dospelých uvidí.

Určite sama dobre vieš, že každá žena, aj ty máš v sebe menší alebo väčší kus exhibicionistu. V skutočnosti možno ani nemáš problém účinkovať v porne. Dokonca sa tým snáď dokážeš vyslovene zabaviť. Avšak chcela by si pravdepodobne, aby sa to nikto nedozvedel. Ja ponúkam aj túto možnosť.

Ak teda pátraš po tom,

ako zarobiť filmovaním porna dokonale diskrétne,

si tu správne. Z formulára nižšie pochopíš, že ponúkam na výber. Nielen čo sa žánru týka, ako som spomenul v úvode. * Ale aj čo sa týka diskrétnosti. Môžeš totiž fotiť, no hlavne filmovať s tvárou alebo bez tváre a aj bez akéhokoľvek poznávacieho znamenia (tetovanie, špecifické znamienko či jazva atď.). Tu si urobíš – v prípade, že to chceš/potrebuješ – prehľad o význame rôznych foto pojmov.

* Detailne sa o tom, čo presne ktorý štýl fotenia vlastne znamená, rozpíšem už čoskoro v samostatnom blogu.

Ak chceš začať

zarábať jednoducho, rýchlo, bez veľkej námahy

a buď oficiálne, alebo tak, že na to v princípe nikto nemá ako prísť, pokračuj vyplnením formulára nižšie. Na škodu nebude ani prečítať si podrobnejšie o diskrétnom zárobku fotením a filmovaním. Takisto v rubrike “informácií pre záujemkyne” nájdeš súvisiace témy, ktoré ťa určite budú zaujímať.

Ak si odhodlaná alebo pevne rozhodnutá vyslovene filmovať porno (amatérske bez tváre, príp. aj profesionálne), môžeš skočiť rovno na vyplnenie dotazníka.

Samozrejme, nemá priveľký význam

vyplniť formulár, pokým nedodržíš základné podmienky.

  1. Treba mi aj ukázať, ako vyzeráš. Čiže na mail ja@andymoravek.sk alebo cez whatsapp (nie mms ani sms) na číslo 0915 122 222 mi poslať fotky. Alebo vo formulári uviesť svoj fb či insta účet, do ktorých môžem nakuknúť.
  2. Urobiť si predstavu o mojej ponuke. A teda poprezerať si moju stránku “Rýchle peniaze“. Mala by si mať jasno v tom, či ti vôbec mám čo ponúknuť. Či sa medzi mojimi ponukami rýchleho, jednoduchého a diskrétneho zárobku nachádzajú nejaké, ktoré sú pre teba akceptovateľné a zaujímavé. A hneď mi aj dať vedieť, o ktoré ide.
Dôkladne si skontroluj adresu, aby som ti vôbec mal kam odpísať.
Označiť môžeš viaceré možnosti, pokojne aj všetky

Chlapi hľadajú na Slovensku uplatnenie v erotickej oblasti veľmi ťažko. Z času na čas sa však vyskytne v mojej databáze ponuka aj pre nich. Treba sledovať sekciu privyrobenia pre mužov.