Formulár pre rezerváciu termínu amatérskej modelky a kontakty

Nižšie uvedený mobil nie je policajné číslo, info-linka a ani žiadny prieskum. Naozaj sa na ňom dovoláš mne, je to priamy kontakt na mňa. Budem rád, ak mi budeš tykať – nemám rád zbytočnú formálnosť. Nezvyšuje automaticky dôveru medzi ľuďmi a ani vzájomnú úctu a rešpekt (na to slúžia úplne iné veci). Preto ju ja osobne považujem za zbytočnú.

Okrem online formulára ma môžeš kontakt-ovať mailom na adrese ja@AndyMoravek.sk, cez messenger, instagram alebo na 0915 122 222 – žiadne sms, prosím. Buď uvedený WhatsApp alebo keď tak iMessage.

Ako píšem, na sms nereagujem – nie sú ani najmenej vhodné na komunikáciu za účelom rezervácie termínu modelky. Prípustný je kontakt cez WhatsApp, avšak v začiatku komunikácie určite uprednostním mail a na tom som aj spoľahlivejšie zastihnuteľný.

V prípade, že si sa sem dostal/a s tým, že vlastne ani presne nevieš, s kým máš tú česť – tu sa dozvieš o niečo viac o mne, ergo o osobe menom Andy Sebastian Morávek. 🙂 A ak ťa zaujíma, čomu všetkému sa vlastne venujem a v čom pôsobím, pozri si moje portfólio činnosti a aktivít.

Dôležitá poznámka v prípade záujmu o modelku na filmovanie amatérskeho porna

Nakoľko v prípade

amatérskeho filmovania ide o špecifickú záležitosť,

jej pre jej organizáciu dôležité aj špecifické info. Nevyhnutne preto hneď v prvej správe či maili pre mňa ako sprostredkovateľa uveď nasledovné tri informácie:

  1. Meno modelky, ktorú máš záujem zabukovať si na shooting (môžeš vyplniť patričné miesto vo formulári).
  2. K plánovanému shootingu – jeho termín, miesto a predpokladanú dĺžku (rovnako stačí vyplniť patričné miesto vo formulári).
  3. Info o sebe, ktoré si ochotný modelke prezradiť. Nič indiskrétne – len údaje ako prvé meno, vek, typ postavy, aký je zámer tvojho filmovania, odkiaľ si, čím sa živíš a pod. Keďže modelky, s ktorými spolupracujem, sú spravidla amatérky a na diskrétnosti im záleží minimálne rovnako ako tebe, chcú si takto predbežne overiť, že sa nepoznáte. Je to aj v tvojom vlastnom záujme. Samozrejme, tento bod sa stáva irelevantným v prípade, že si si v katalógu vybral modelku, ktorá diskrétnosť po tejto stránke riešiť nepotrebuje a má to tak uvedené v profile.
Dôkladne si skontroluj adresu, aby som ti vôbec mal kam odpísať.
Ak nemáš otázku ku konkrétnej modelke, nechaj pole prázdne.
* Hviezdičkové políčka je nevyhnutné vyplniť. Inak formulár nebude možné odoslať a vypĺňaš ho úplne zbytočne.